КНИЖКОВІ СКАНЕРИ

Книжкові сканери використовуються для сканування книг, брошур, зшитих документів, афіш, ілюстрацій, старовинних картфото и рентгенівських знімків.

Безпечне висвітлення забезпечує схоронність першоджерел та нівелює просторові спотвореня – ефект «темного згину» у книг та інші негативні фактори.

Наша лінійка книжкових сканерів дозволяє сканувати товсті книги, що мають невеликий кут розкриття, книги з вклейками (ілюстрації, схеми, графіки) та стародруки.

Використання промислового обладнання надає результат більш високої якості, в порівнянні з застосуванням побутових планшетних сканерів.

ПРОТЯЖНІ СКАНЕРИ

Для оцифрування широкоформатних документів використовується протяжний сканер, що дозволяє сканувати будь-які об’єкти з шириною до 1000 мм.

Найбільш затребуваним це обладнання є для оцифрування креслень, планів, схем та картин на різних носіях (папері, кальці, непрозорій плівці або на пластиці, картоні товщиною до 20 мм та ін.)

3D ФОТОСТУДІЯ

Для виконання предметної 3D-фотозйомки 360° використовується набір професійного обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення.

Ми використовумо автоматичні поворотні платформи, комплекти освітлення, професійну фототехніку та аксесуари.

Програмне забезпечення дозволяє створювати демонстративні ролики та віртуальні 3D-тури.